BS35 koduyla %35 İndirim ❤️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Zincir Kolye Koleksiyonumuz ve Kombin Önerilerimiz

Bu bir aşk hikayesi... Tamamı elde üretilen doğal taş kolyelerimize pırıl pırıl kız kardeşler geldi! Altının ışıltısıyla doğal taşların pırıltısını yan yana çok sevdiğimizi tekrar söylememize gerek yoktur herhalde, değil mi? 

Kapalıçarşı’daki usta artizanların elinden çıkma, özel tasarım pirinç üzeri altın kaplama kolyelerimiz için çok heyecanlıyız! Aksesuar sektörü için küçük, bizim için büyük bir adım :)

Tam da sonbahara uygun, birbirinden güzel kombinler yapmanın zamanı! Sonbaharın güzelliği de bir başka. Kat kat giyinip kat kat takıp takıştırmalık. Tamamı el yapımı ürünlerimizi, hırkalar dolaptan çıktıysa kombinleyemeye başlayabiliriz!

1- Amour Zincir Kolye

Amour Zincir Kolye

Amour Zincir Kolye için tıkla!

Amour kolyemizi boynunuza takıyorsunuz ve hop! Bir anda, kendinizi Champs-Élysées'de buldunuz. Belki Ladurée'den minik bir kutu makaron var elinizde, kulağınıza köşede durmuş bağıra çağıra La Vie En Rose söyleyen genç kızın sesi geliyor. Önünden geçtiğiniz Cafe'deki croissant'ların mis gibi kokusu sizi çağırıyor bir yandan. Bir kahve için kafeye doğru yöneldiğiniz sırada pat! Birden bire, biri çarpıyor. Elinizdeki makaron kutusu ağır çekimde yere düşüyor. Refleksle kutuyu almak için eğiliyorsunuz. Size çarpan kişi de eğiliyor tabii. Tesadüf bu ya, insanla değil bir tanrıyla çarpışmışsınız. Fransız bir tanrı. Gözü boynunuzdaki kolyeye takılıyor ve gözlerinizin içine bakarak "Amour" diyor. 

Aşka inanan, aşıkkenki halini çok seven, aşkla güzelleşen, aşka hayatında yer açan kadınlar ve iflah olmaz romantikler için aşkla tasarlandı, elde üretildi.

2- Mathilda Zincir Kolye

Her kombinin olmazsa olmazı, zamansız ve zarif bir signature parça: Mathilda.

925 ayar gümüş üzeri altın kaplama zincirin ucunda yer alan minik taş, Mathilda'yı tam bir kurtarıcıya dönüştürüyor; isterseniz tek başına isterseniz farklı kolyelerinizle kombinleyerek kullabilirsiniz. Zarifliği, hafifliği ve her şeye uyan ahengi sebebiyle hiç çıkartmak istemeyeceksiniz. 

Özel üretim, 925 ayar gümüş üzerine altın kaplama ince zincir taşlı kolyemiz, tüm kombinlerinizin en tamamlayıcı parçası olacak. Tamamen elde, sınırlı sayıda üretildi.

3- Fausta Madalyon Kolye

Roma İmparatoru Muhteşem Konstantin'in iki numaralı hanımı Fausta, bizim gönlümüzün birincisi. Fausta kolyede kullandığımız figür, gerçekten de Roma İmparatoru 1. Konstantin'in eşi, Flavia Maxima Fausta'ya ait. Orijinal Roma sikkesi replikasından modellenen Fausta madalyonumuz, Kapalıçarşı'daki ustalar tarafından sınırlı sayıda, tamamen elde, dikkat çekmekten korkmayan cesur kadınlar için üretildi.

4- Nile Zincir Kolye | 0.5 cm Nazar Boncuklu

Nile Zincir Kolye, ister diğer kolyelerinizle kullanarak kombinlerinize uyum sağlasın ister tek başına kullanarak tüm dikkatleri üzerinize çeksin!

5- Celia Sitrin Taşlı Zincir Kolye

Celia, özel üretim, sitrin taşlı pirinç üzeri altın kaplama kolyemiz.

Sitrin’in mutluluk, pozitif enerji ve başarı getirdiğine inanılıyor. Hafif sarı tonuyla gerçekten neşe dolu! Celia’da kullandığımız sitrini çok az sayıda bulduk ama nasıl sevdik! Bu güzellik, kendi başına sergilenmeyi hak ediyordu. Kapalıçarşı'daki artizanlar tarafından teker teker elde üretilen Celia'dan çok sınırlı sayıda var ve devamı gelmeyecek.  

Zincir Kolye Kombinleri

Yeni ürünlerimizi size tanıtırken aynı zamanda yapmaktan büyük keyif aldığımız kombinlerimizi de tanıtmak istedik. Böylece tamamı elde üretilen, sınırlı sayıdaki ürünlerimizi kombinlerken size de fikirler vermek istedik. Afiyetle tüketiniz :)

Modelin üzerindeki kolyelerimiz Simone Doğal İncili Mercan KolyeMathilda Zincir Kolye ve Fausta Zincir Kolye.

Mathilda Zincir Kolye

Celia Sitrin Taşlı Zincir Kolye

Modelin üzerindeki kolyelerimiz Fausta Zincir Kolye ve Amour Zincir Kolye.

Modelin üzerindeki kolyelerimiz Zoey Doğal İncili Apatit KolyeLivia Doğal İncili Apatit Kolye, Amour Zincir Kolye, ve Mathilda Zincir Kolye.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın