BS35 koduyla %35 İndirim ❤️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Yılbaşı Kombin Önerileri: 2020'ye Girerken Kendini Mutlu Et!

Aralık ayına girmişken yılbaşı gecesi ne yapacağımızı ve ne giyeceğimizi düşünmeye başladık! Muhtemelen arkadaşlarınızla bu yılbaşında ne yapacağınıza tüm ay karar vermeye çalışacaksınız. Ve yine muhtemelen ne yapacağınız yılbaşından birkaç gün önce belirleyeceksiniz :) Ama yine de yılbaşı gecesi kombinlerinizi kafanızda netleştirmek işinizi kolaylaştıracaktır.

2020 yılına girerken kendinizi mutlu edebilmeniz ve en iyi halinizi gösterebilmeniz için yılbaşı kombin önerilerimizi sıraladık!

Kırmızı etek, kırmızı büstiyer ve siyah bluz, deri siyah etek kombinleri

1- Yılbaşı Etek Kombinleri

Yılbaşı kombin önerilerimize ilk olarak etekler ile başlayacağız. Kışın etek giyilmez diye bir kural yok, değil mi? Kar yağmış olsa da, eğer sıcak bir mekanın içinde olacaksak, etekleri rahatça giyebiliriz. İsterseniz eteklerinizin altına kalın bir çorap giyerek de üşümekten kaçabilirsiniz.

Yılbaşı gecesi için etek kombinlerimizin ilki kırmızı renklerden oluşuyor. Baştan aşağıya kırmızı giymenizi kimse o gece garipseyemez! Mini kırmızı eteklerinizin üzerine kırmızı crop üstlerle kombinleyip, ten rengi ayakkabılarınızı giyebilirsiniz.

İkinci etekli kombin önerimiz ise en sevdiğimiz parçalar olan derin v yaka uzun kollu üstler! Hem şık hem de iddialı olacak bu kombine daha da iddia ekleyerek deri, yırtmaçlı siyah etekler ile kombinleyebilirsiniz.

Beyaz mermer üzerinde sıralı barok incili, güneş taşlı, turmalin kolye

Yılbaşı gecesi için etekle yaptığınız kombinlere aksesuar önerimiz: Calypso Barok İncili Turmalin & Güneş Taşı Choker Kolye

Kırmızı süet elbise ve siyah mini etek kombinleri

2- Yılbaşı Elbise Kombinleri

Elbiseler hem kurtarıcı hem de şık parçalar! Kombininiz üzerine çok düşünmenize gerek kalmayacak! Zaten elbiseleriniz tek başlarına dikkat çekiyor olacaktır!

İlk elbise önerimiz tabi ki kırmızı elbiseler. Kırmızı kadife elbiseleriniz ile gecenin en çok dikkat çeken kombini sizde olacak! Siyah ya da ten rengi bir topuklu ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz.

İkinci önerimiz yılbaşlarının vazgeçilmezi ve kurtarıcı parçamız siyah mini elbiseler. Siyah mini bir elbiseyle asla yanlış kombin yapamazsınız! Her ayakkabıya, çantaya, makyaja ve takıya uyabilecek kadar uyumlu.

Beyaz mermer üzerinde siyah yakut-safir taşlı incili kolye

Yılbaşı gecesi için elbise ile yaptığınız kombinlere aksesuar önerimiz: Mystic Doğal İncili Yakut-Safir Kolye!

Siyah bol pantolon, siyah büstiyer ve turuncu blazer ceket kombini

3- Yılbaşı Pantolon Kombinleri

Aralık ayının soğuğunda elbise ya da etek giyemem diyorsanız da pantolonlar sizin için birebir! Pantolonlarınızı isterseniz kazaklarla isterseniz de askılı bluzlar ile kombinleyebilirsiniz.

Bu seferki pantolon kombini önerimiz kırmızıdan yana değil. Ama kırmızıya en yakın renk olan turuncudan! Yılbaşı gecenize renk ve stil katmak istiyorsanız bol pantolonlarınızı crop bir bluz ve turuncu bir blazer ceketle kombinlemek size çok yakışacak!

Beyaz mermer üzerinde güneş taşlı labradorit kolye

Yılbaşı gecesi için pantolonla yaptığınız kombinlere aksesuar önerimiz: Celeste Güneş Taşı & Labradorit Kolye

Mini gri ışıltılı elbise kombini

4- Işıltılı Yılbaşı Kombinleri

Işıltınızı yılbaşı gecesinde dışa vurabilmeniz için size önerimiz ışıltılı kıyafetler! Yine ışıl ışıl, dikkat çekici ve geceye en çok uyacak sizin kombinleriniz olacak! Birbirinden ışıltılı mini elbiselerinizi, sadece ve dikkat çekmeyen ayakkabılarla kombinleyerek denge sağlayabilirsiniz.

Beyaz mermer üzerinde incili fosfosiderit kolye

Victoria Doğal İncili Fosfosiderit Kolye için tıkla!

Yılbaşı gecesi için ışıltılı parçalarla yaptığınız kombinlere aksesuar önerimiz: Victoria Doğal İncili Fosfosiderit Kolye!

Siyah tayt ve kırmızı sweatshirt kombini

5- Yılbaşı Ev Kombinleri

Bazılarımız yılbaşında dışarı çıkmaktan kaçınıyor. Evinizde, sakince ve sevdiklerinizle beraber yeni yıla girmek istiyor olabilirsiniz. Bunun yanında eve uygun olarak şık gözükmek istiyor da olabilirsiniz. O zaman sizin için kombin önerimiz belli!

Rahat olabilmeniz için siyah taytları denemeyi unutmayın! Evde rahat ve aynı zamanda yılbaşı ruhunu da biraz yansıtmak istiyorsanız üzerinize kırmızı sweatshirtler tercih edebilirsiniz!

Beyaz mermer üzerinde yarısı doğal incili yarısı zincir kolye

Yılbaşı gecesi evde düzenlediğiniz parti için yaptığınız kombinlere aksesuar önerimiz: Agnes Doğal İncili Zincir Kolye!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın