YAZ koduyla %35 İndirim ☀️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Yılbaşı Hediye Önerileri

Yeni yılın gelişiyle birlikte umut ve neşe kalbimizi dolduruyor! Her ne kadar hepimiz için zor bir sene geçirmiş olsak da yeni yıldan ümidimizi kesmiyoruz. Bu yüzden yılbaşına çoktan hazırız! Yaklaşan yeni yılın güzellikleri dışında aklımıza ilk olarak yılbaşı hediyeleri geliyor.

Siz de yeni yılın gelişini sevdiklerinize sevginizi doğal taşlar ve doğal incilerle tasarlanmış ürünlerimizi hediye ederek göstermek istiyorsanız bu yazımızı size rehberlik etmek için yazdık!

Doğal İnci

Doğal inciler zamansızdır ve bu nedenle verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. Işıltısı, zarifliği ve uyumluluğu herkesi mutlu eder!

Giyim ve takı zevkleri şık ve sade parçalar olan arkadaşlarınıza hediye önerimiz doğal incili ürünlerimiz!

Agnes Doğal İncili Zincir Bileklik için tıkla!

Lana Doğal İncili Zincir Kolye için tıkla!

Altın Zincir

İnci ve zincirin bir araya gelmesiyle oluşan asi-romantik kolyeleri, karakterini en çok benzettiğiniz arkadaşınıza verebilirsiniz! Her kombinin olmazsa olmazı, zamansız ve zarif bir signature parça: Altın zincir kolyeler en kullanışlı hediyelerden biri olabilir!

Mathilda Zincir Kolye için tıkla!

Alphabet Gümüş Zincir Kolye | S için tıkla!

Kişiselleştirilebilir Ürünler

Eğer arkadaşınıza daha çok sizin için anlamı olan, değerli bir hediye vermek istiyorsanız kişiselleştirilebilir ürünlerimiz tam size göre! Aranızda, sadece ikinizin bildiği bir şeyi yazdırabilir, baş harflerinizi yazdırabilir, ya da sizin için önemli bir tarihi yazdırabilirsiniz. Hediye alacağınız kişiye, kimseden olmayan özel bir hediye verin!

Kişiselleştirilebilir Gözlük İpi için tıkla!

Doğal Taşlar

Her sene olduğu gibi bu yılda "Yeni yıl, yeni umutlar, yeni dilekler" mottosuyla hareket ediyoruz. ... Kimimiz yeni yıldan mutlu ve huzurlu bir yaşam beklerken, kimimiz de iyi bir kariyer ve aşk bekliyor.

2021'e girerken tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini diliyoruz. Mutlu ve huzurlu, unutamayacağınız bir sene geçirmeniz dileğimiz. Bu dilekleriniz için de yeni yıldan beklentilerinize göre size doğal taşlı ürünlerimizi öneriyoruz! Doğal taşlar ile pozitif etkileri güçlendirip, 2021'de şansınızı daha arttırabilirsiniz.

Marcella Turkuaz & Mercan & Varisit & İnci Kolye | LIMITED EDITION için tıkla!

Yasmin Aventurin & Yosunlu Akik & Jade & İnci Kolye | LIMITED EDITION için tıkla!

Bileklik

Sevdiğiniz kişiye doğal taşlı bileklikler alarak, doğal taşların pozitif etkilerini sürekli üzerlerinde taşımalarını sağlayabilirsiniz!

Eğer hediye alacağınız kişi saat takmaktan hoşlanıyorsa, hatta saat koleksiyonları bile varsa bileklerinin boş kalmaması için onlara bileklik alabilirsiniz! Bonjouk Studio bileklikleri sade ve şık tasarımlarıyla tüm saatlere uyum sağlar.

Davina Doğal İncili Çilek Kuvars Bileklik için tıkla!

Davina Doğal İncili Çilek Kuvars Bileklik için tıkla!

Halhal

Yaz kış fark etmez. Halhalları her mevsim çok seviyoruz! Hem yaz için koleksiyonu erkenden oluşturmak hem de kışın halhalların keyfini çıkarmak için size Bonjouk Studio halhallarını öneriyoruz!

Evelyn Doğal İncili Ametist Halhal için tıkla!

Evelyn Doğal İncili Ametist Halhal için tıkla!

Alison Doğal İncili Turmalin & Yeşim Halhal

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın