BS35 koduyla %35 İndirim ❤️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Güneşli Günler Yakında! Yaza Yeni Ürünlerimizle Hazırlanın!

Güneşli günler çok yakında! Artık yaz ayı geldi. Sonunda çok sevdiğimiz yazlık kıyafetlerimizi sakladığımız yerden çıkarabilir ve üzerimizde büyük bir heyecanla taşıyabiliriz! Güneş, deniz, rahatlama, tatil... Hepimizin de ihtiyacı olan şey aslında. Her ne kadar koronavirüs yüzden sıkıntılı günler geçiyor ve evlerimize kapanıyor da olsak bizi güzel ve güneşli günlerin beklediğini biliyoruz. Bu yüzden yavaş yavaş yaz kombinlerimizi hazırlamaya başlayabiliriz.

Yaz denilince de aklımıza aksesuarlar geliyor. Yaz aksesuarları denilince de halhaldan bahsetmemek olmaz. Doğal inciler ve doğal taşları kullanarak tasarladığımız takılarımıza, yaza uygun canlı ve göz alıcı renklerde halhallar, doğal incilerinin sahillere çok yakışacağı bileklikler ve kolyelerimizi ekledik! Bu günlerde pozitif kalabilmek çok önemli. Bu pozitif etkiyi de doğal taşlarla tasarladığımız kolye, bileklik, gözlük ipleri ve halhallarda bulabilirsiniz. Yazın takmak için çok heyecanlı olduğumuz yeni ürünlerimiz:

1- Simone Doğal İncili Mercan Kolye

beyaz mercan doğal taşından yapılmış doğal incili kolye

Simone Doğal İncili Mercan Kolye için tıkla!

Zarif ve şık bir kolye tasarlamak isterken aklımızdaki tam da Simone Doğal İncili Mercan Kolyeydi! Hem tek başına takılabilecek kadar şık, hem de diğer kolyelerimizle kombinleyecek kadar uyumlu!

2- Josephine Doğal İncili Turmalin Kolye

turmalin doğal taşından yapılmış doğal incili uzun kolye

Turmalin taşı yol çakranızı da etkiler, karşınıza çıkan güçlüklerle yüzleşmek için size destek olur. Denge ve uyum sağlar. Josephine Doğal İncili Turmalin Kolye uzun olması sebebiyle tüm kolyelerinizle kolaylıkla kombinleyebilirsiniz!

3- Aurora Doğal İncili Turkuaz Kolye

turkuaz taşlı doğal incili kırmızı kolye

Turkuaz, güçlü bir iyileştirme aracı olarak kullanılan kutsal bir taş olarak kabul edilir. Sağlık ve bolluk getirir. Turkuaz taşını meditasyonunuza dahil edin, huzur ve sakinliği yakalayın. Size özgüven verir.

4- Esme Doğal İncili Kolye

doğal incili kırmızı kolye

Göz alıcı kırmızı rengi ve doğal incilerin muhteşem uyumu ile aradığınız yaz kombinlerinizi tamamlayıcı parçayı Esme Doğal İncili Kolyede bulacaksınız!

5- Hope Doğal İncili Lapis Lazuli Kolye

lapis lazuli doğal taşlı incili laciver kolye

Hope Doğal İncili Lapis Lazuli Kolye için tıkla!

"Hope" ismini koyarken Lapis Lazuli doğal taşı ile tasarladığımız bu kolyeye çok uyacağını düşündük. Lapis Lazuli gökyüzünün renklerini üzerinde taşıyan mavisi ile  anlamsal derinlik, kraliyet ve onur, tanrılar ve güç, ruh ve vizyonun sembolü olur. Bilgelik ve gerçeğin evrensel bir sembolüdür.

6- Sakura Doğal İncili & Doğal Taşlı Kolye

doğal taşlar ve doğal incilerden oluşmuş kolye


Tam da yazın ihtiyacımız olan şey! Renkli ve göz alıcı bir aksesuar. Doğal taşların verdiği canlı renkleri ve detayları ile Sakura Doğal İncili & Doğal Taşlı Kolye eğlenceli kombinlerinizle uyum içinde olacak.

7- Camellia Doğal İnci & Ay Taşı Kolye

doğal inci ve ay taşından kolye

Camellia Doğal İnci & Ay Taşı Kolye için tıkla!

Beyaz ve zarif rengini Ay Taşından alan Camellia Doğal İncili & Ay Taşı Kolye akıl ve mantık gücünü geliştirir. Zihni uyarır, karar verme yeteneğini güçlendirir. Neşe ve canlılık verir, moral düzelti

8- Sunny Sitrin Taşlı Kolye

sitrin taşlı kolye

Sunny Sitrin Taşlı Kolye için tıkla!

Sitrin doğal taşı size güç verecek. Kendinizi iyi hissetmenizi ve özgüveninizi arttırmanızı sağlayacak. Sade rengi ile de sahillere çok yakışacak!

9- Adaline Doğal İncili Apatit Kolye

doğal incili ve apatit taşlı kolye

Renklerini deniz ve gökyüzüne benzettiğimiz Adaline Doğal İncili Apatit Kolye, iletişimi ve özgüveni arttırır. Öğrenme ve kavrama yeteneğini geliştirir. Apatit, ismi yunancadan “aldatıcı” olarak gelir. Sebebi diğer taşlarla karıştırılmasıdır. Fosfat kaynağı olduğu için hem bizlere hem de hayvan dostlarımıza yararı çoktur.

10- Valentina Doğal İncili Çilek Kuvars Kolye

doğal incili çilek kuvars doğal taşlı kolye

Valentina Doğal İncili Çilek Kuvars Kolye için tıkla!

Doğada nadir bulunan Çilek Kuvars, doğal taşların aşk taşı olarak adlandırılmıştır. Çilek Kuvarsın yatıştırıcı bir etkisi vardır ve kalbi rahatlatır. Duygusal anlamda hissedilen acı ve sıkıntıların azalmasını sağlar.

11- Meghan Doğal İncili Safir-Yakut Bileklik

doğal incili safir-yakut taşlı bileklik

Yakut-Safir ruha iyi gelir ve ruhu zenginleştirir. Özgüveni arttırır. Sezgileri güçlendirir. Yüksek enerjili bir taştır. Oldukça iddialı bir birleşim olan Yakut-Safir doğal taşlarının iddiasını Meghan Doğal İncili Safir-Yakut Bileklikte bir araya getirdik!

12- Adaline Doğal İncili & Apatit Bileklik

doğal incili apatit taşlı bileklik

Renklerini deniz ve gökyüzüne benzettiğimiz Adaline Doğal İncili Apatit Bileklik, iletişimi ve özgüveni arttırır. Öğrenme ve kavrama yeteneğini geliştirir. Apatit, ismi yunancadan “aldatıcı” olarak gelir. Sebebi diğer taşlarla karıştırılmasıdır. Fosfat kaynağı olduğu için hem bizlere hem de hayvan dostlarımıza yararı çoktur.

13- Pamela Doğal İncili Granat & Spinel Bileklik

granat ve spinel doğal taşlarından oluşmuş doğal incili kolye

Spinel taşı ile stresinizden ve endişelerinizden kurtulursunuz. Sizi enerji ile doldurur. Toksinlerinizden kurtulursunuz. Kişiliğin olumlu yanlarını geliştirir. Granat taşı ise bedeni ve zihni iyileştirir. Negatif enerjileri uzak tutar. Özgüveni yüksek oranda arttırı

14- Luna Doğal İncili & Doğal Taşlı Bileklik

doğal incili ve doğal taşlı kolye

Birçok doğal taşı ve doğal inciyi birleştirerek tasarladığımız Luna Doğal İncili & Doğal Taşı Bileklikte güçlü bir enerji yaratmak istedik! Hem morun tonlarını üzerinde yaratan şık bir bileklik hem de güçlü enerjisi ile ihtiyacınızı size verecek yaz aksesuarı!

15- Ruby Doğal İncili Mercan & Yeşim Bileklik

doğal incili, mercan ve yeşim taşlı bileklik

Yeşil ve pembe birbirine çok yakışan renk kombinlerinden biri! Tam da yaza uygun renkleri ile Ruby Doğal İncili Mercan & Yeşim Bilekliği hiç çıkarmak istemeyeceksiniz!

16- Sakura Doğal İncili & Doğal Taşlı Bileklik 

doğal incili ve doğal taşlı bileklik


Tam da yazın ihtiyacımız olan şey! Renkli ve göz alıcı bir aksesuar. Doğal taşların verdiği canlı renkleri ve detayları ile Sakura Doğal İncili & Doğal Taşlı Bileklik eğlenceli kombinlerinizle uyum içinde olacak.

17- Sunny Sitrin Taşlı Bileklik

sitrin doğal taşlı bileklik

Sitrin doğal taşı size güç verecek. Kendinizi iyi hissetmenizi ve özgüveninizi arttırmanızı sağlayacak. Sade rengi ile de sahillere çok yakışacak!

18- Cora Güneş Taşı Bileklik

güneş taşlı pembe bileklik

Güneşli günler çok yakında! Cora Güneş Taşı Bileklik, Güneş taşının verdiği şans ve açık pembe renk tonu ile bu yaz hep bileklerinizde olacak!

19- Sakura Doğal İncili & Doğal Taşlı Halhal

doğal incili ve doğal taşlı halhal

Tam da yazın ihtiyacımız olan şey! Renkli ve göz alıcı bir aksesuar. Doğal taşların verdiği canlı renkleri ve detayları ile Sakura Doğal İncili & Doğal Taşlı Halhal eğlenceli kombinlerinizle uyum içinde olacak.

20- Sunny Sitrin Taşlı Halhal

sitrin doğal taşlı halhal


Sitrin doğal taşı size güç verecek. Kendinizi iyi hissetmenizi ve özgüveninizi arttırmanızı sağlayacak. Sade rengi ile de sahillere çok yakışacak!

21- Cora Güneş Taşı Halhal

güneş taşlı pembe halhal


Güneşli günler çok yakında! Cora Güneş Taşı Halhal, Güneş taşının verdiği şans ve açık pembe renk tonu ile bu yaz hep bileklerinizde olacak!

22- Aurora Doğal İncili Turkuaz Halhal

doğal incili turkuaz taşlı kırmızı halhal


Yaza en çok yakışan aksesuarlardan biri de püsküller! Kombinlerinizde Akdeniz havası estirmek istiyorsanız mutlaka Aurora Doğal İncili Turkuaz Halhalı deneyin!

23- Hazel Doğal İncili Ametist Halhal

ametist taşlı doğal incili lila halhal

Bu senenin en popüler renklerinden olan lilayı ürünlerimizde kullanmaktan kaçınmadık! Hazel Doğal İncili Ametist Halhal mayo ve bikini kombinlerinize çok yakışacak!

24- Rory Doğal İncili Aquamarin & Turmalin Halhal

aquamarin ve turmalin doğal taşlı doğal incili halhal


Zarifliği ve şıklığı ile sizi etkileyecek halhalımızı Aquamarin ve Turmalin Doğal taşlarından tasarladık. Aquamarin hayatınızı daha pozitif yönde etkileyecek. Stresi ve korkuyu ortadan kaldıracak, Turmalin ise meditasyon için çok uygun bir taştır. Pozitif enerjiyi sağlayacak, fiziksel ve zihinsel enerjinizi verecektir.

25- Alison Doğal İncili Turmalin & Yeşim Halhal

turmalin ve yeşim doğal taşlarından oluşmuş doğal incili halhal


Turmalin ve Yeşim taşlarından tasarladığımız Alison Doğal İncili Turmalin & Yeşim Halhal, auranızı temizler. Hayatınızdaki insanlarla daha yüksek iletişimde olursunuz.

26- Gemma Mercan & Turkuaz Halhal

mercan ve turkuaz doğal taşlı kırmızı püsküllü halhal


Gücünü kırmızı Mercan ve Turkuaz taşından alan Gemma Mercan & Turkuaz Halhal ile aradığınız göz alıcılığı bulacaksınız!

27- Evelyn Doğal İncili Ametist Halhal

ametist taşlı doğal incili lila halhal


Ametist, morun tüm tonlarını taşıyan bir taştır. Evelyn Doğal İncili Ametist Halhal,  doğal bir sakinleştiricidir. Zihinsel olarak zinde olmanızı ve öfkenizi yatıştırmanızı sağlar.

28- Camila Doğal İncili Ametist Halhal

doğal incili ametist doğal taşlı lila halhal

Ametist taşının en popüler özelliği kişiye verdiği rahatlıcı etkisidir. Mutluluk, huzur, rahatlama, canlılık verir. Enerji yüklü bir taştır. Çevrenizdeki enerjiyi sevgiye çevirir. Aradığınız enerjiyi Camila Doğal İncili Ametist Halhalda bulacaksınız!

29- Lilian Doğal İncili Safir Yakut Halhal

doğal incili yakut-safir halhal

Yakut ve Safir Taşları geçmişten beri fiziksel ve zihinsel tüm konularda en etkili taş olmuştur. Kalbi ve zihni güçlendirir. Üstelik bu güçlü birleşim Lilian Doğal İncili Safir Yakut Halhal ile size geçecek!

30- Ruby Doğal İncili Mercan & Yeşim Halhal

mercan ve yeşim halhal


Yeşil ve pembe birbirine çok yakışan renk kombinlerinden biri! Tam da yaza uygun renkleri ile Ruby Doğal İncili Mercan & Yeşim Halhalı hiç çıkarmak istemeyeceksiniz!

31- Issi Doğal İncili Pembe Opal Halhal

doğal incili pembe opal halhal


Pembe Opal “Mücevher” ya da “değerli taş” anlamına gelir. Opal içerisinde küçük ışıltılı parçacıkları vardır. Kozmik görüntüsüyle göz kamaştırır.

32- Chelsea Doğal İncili Turmalin Halhal

doğal incili turmalin halhal


Turmalin meditasyon için çok uygun bir taştır. Pozitif enerjiyi sağlayacak, fiziksel ve zihinsel enerjinizi verecektir. Bu yaz aradığınız rahatlamayı Chelsea Doğal İncili Turmalin Halhal ile bulacaksınız!

33- Morgan Doğal İncili Ametist & Pembe Yeşim Halhal

ametist ve pembe opal doğal taşlı halhal

Morgan Doğal İncili Ametist & Pembe Yeşim Halhal için tıkla!

Lila ve pembenin birleşiminden daha çok yaz ayına yakışacak ne olabilir? Tabi ki Ametist ve Pembe Yeşimin birleşimi! Güçlü, göz alıcı ve pozitif enerjili Morgan Doğal İncili Ametist & Pembe Opal Halhalda ihtiyacınız olan enerjiyi bulacaksınız!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın