BS35 koduyla %35 İndirim ❤️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Ocak Ayı Doğum Taşı: Pembe Kuvars

Ocak, Oğlak ve Kova burçlarının ayıdır. Çoğu kişi için bu aynı zamanda dünyanın biraz daha sessiz olduğu tatil sonrası iniş dönemidir. Ancak, mücevher meraklılarının sorusu "Ocak burç taşı nedir?" Biz de bu soruyu cevaplamaya geldik!

Doğum taşlarına gelince, çeşitlilik hayatın tuzu biberi. Ocak ayı, güzel ve dinamik bir ikili ile bu çeşitliliğe hizmet ediyor. Garnet ve Rose Quartz doğum taşlarına merhaba deme ve aşık olma zamanı.

Ocak ayında doğanlar, doğum taşı olarak güzel ve çeşitli garnetlere sahip oldukları için çok şanslılar! Genellikle renkleri kırmızıdır, ama aynı zamanda turuncu, sarı, mor ve yeşil dahil olmak üzere olağanüstü güzel bir renk yelpazesine sahiptir. Farklı ışıklandırmalarda maviden mora renk değiştiren taşı bile vardır. Bazıları, garnet doğum taşının, kullanıcıya sağlık, zenginlik ve mutluluk getirme gücü olduğuna inanıyor.

Yıla başlamak için güzel bir değerli taş!

Antik çağlardan beri kullanılır. Birini yaralardan koruduğuna inanılan bir savaşçı taşı olarak kabul edildiği için savaşlar sırasında giyilirdi. Aynı zamanda bir hakikat ve bağlılık taşı olarak saygı görüyordu ve birçok kültürde kutsal bir taş olarak görülüyordu.

Bu doğal taş, kişinin canlılığını ve sağlığını iyileştirmekten, olumsuzluklardan korumaya kadar geniş bir enerji ihtiyacı yelpazesini karşılayacak benzersiz niteliklere sahiptir. Enerji veren bir taştır ve iyi şans için bir tılsım olarak giyilir. Canlılık, yüksek enerji ve koruma sağlamanın yanı sıra kendine güven oluşturmaya ve kişinin yaşam amacını netleştirmeye yardımcı olur.

Pembe Kuvars, kalbi doğuştan gelen öz sevgiye yeniden uyandırarak, derin bir kişisel doyum ve memnuniyet duygusu sağlar ve kişiye gerçekten başkalarından sevgi verme ve alma kapasitesi sağlar.

İster kristal meditasyon pratiği yapın, ister sadece kuvarsla yapılmış takılara sahip olun, bu doğal taşın gücünü inkar etmek mümkün değil!

Pembe Kuvars, genellikle masaj terapisinde, refleksolojide ve enerji tıbbında kullanılır.

Enerji çalışmasında, pembe kuvars kalp çakrasını sıfırlamak, stresi serbest bırakmak, dolaşım ve cilt sağlığını geliştirmek için kullanılır.

Kendinize bir iyilik yaparak Ocak ayında Pembe Kuvarsı hayatınıza dahil edebilirsiniz!

Penelope Pembe Kuvars & Pembe Opal & Turmalin & İnci Kolye için tıkla!

Penelope Pembe Kuvars & Pembe Opal & Turmalin & İnci Kolye için tıkla!

Penelope Pembe Kuvars & Pembe Opal & Turmalin & İnci Bileklik için tıkla!

Loraine Doğal İncili Pembe Kuvars Kolye için tıkla!

Loraine Doğal İncili Pembe Kuvars Kolye için tıkla!

Loretta Doğal İncili Pembe Kuvars Bileklik için tıkla!

Loretta Doğal İncili Pembe Kuvars Bileklik için tıkla!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın