BS35 koduyla %35 İndirim | 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Mutlaka Takip Etmeniz Gereken 10 Moda Bloggerı

Değişen dünyayla birlikte, zamanında ortaya çıkmış stil ikonlarının yanı sıra sosyal medyada stiliyle birçok insana ilham veren moda bloggerları çoğalmaya başladı. Bu sebeple artık televizyondan gördüğümüz ünlülerin yerini sosyal medya fenomenleri almaya başladı. Bu hafta sizlerle stilinizi yenilemenizde destek olacak moda bloggerlarını inceleyeceğiz. 


Chiara Ferragni – The Blonde Salad


Moda bloggerı deyince akla ilk gelen isimlerden biri olan Ferragni, 2009 yılında açtığı moda blogu kısa sürede güzel bir kitleye ulaşınca, 2 yıl içerisinde Steve Madden, J Brand, Christian Dior, Louis Vuitton ve Chanel gibi önde gelen markalarla çalışmayı başardı. Stil sırlarını ve trendleri paylaştığı blogu şimdilerde oldukça popüler bir hal aldı. O kadar aldı ki Vogue’a kapak olan ilk blogger olma ünvanına bile kavuştu!


Jessica Stein – Tuula Vintage 


Zıtlıkları başarılı bir şekilde kıyafet stilinde kullanan Stein, minimal tarzını modern ve vintage parçalarla birleştirerek eklektik bir tavır sergiliyor. Stilini geliştireceğine inandığı şehirlere seyahat etmeyi seven isim; New York, Londra ve Berlin gibi kentleri sık sık ziyaret ediyor. Ayrıca bohem tarzını oldukça iyi kombinleyen blogger, yaşamıyla da oldukça dikkat çekiyor.


Gala Gonzales – Amlul


Gala Gonzales, blog yazmaya 2007 yılında başlayarak kısa zamanda dijital dünyanın en dikkat çeken moda blogger’larından biri haline geldi. Loewe, Mango, H&M ve Adolfo Dominguez gibi markalarla iş birlikleri yapan isim, düzgün fiziği ve moda zevki ile herkesi büyülüyor. İspanya’nın ilk moda blogger’ı unvanına sahip olan Gonzales, fotoğrafları ve stil sahibi kombinleriyle dünyanın dört bir yanındaki moda haftalarında boy gösteriyor. 


Leandra Medine – Men Repeller


Babası Türk, annesi ise Amerikalı olan Medine, deneysel stili ile sosyal platformlarda dikkat çekmeyi başardı. Renk ve detayları eşsiz bir biçimde birleştiren blogger, ince fiziği sayesinde kat kat giyinebiliyor ve oldukça ilgi çekici görünümlere imza atıyor ve son zamnalarsa Prada, Gucci ve Michael Kors gibi markalarla iş birliği yapıyor


Miroslava Duma – Buro 24/7


Rusya’da Harpers Bazaar dergisinin editörlüğünü yapan Duma, çarpıcı tarzı ve farklı kıyafet seçimleri ile moda haftalarında dikkat çekti. Şık ve asil bir stil anlayışı olan ünlü blogger, desenli parçalar ve gösterişli aksesuarları günlük hayatında sıklıkla kullanıyor. Canlı renkler ve monokrom kombinasyonları başarılı bir şekilde taşıyan isim, hamileyken de şık stili ile anne adaylarına ilham olan moda blogger’larından biri olmayı başardı. 

Fotoğraflar: https://www.pinterest.com.au

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın