BS35 koduyla %35 İndirim ❤️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Maske Takmayı Kolaylaştırıp Renklendirin: Maske Tutucular

Koronavirüs sebebi ile hepimiz günlük hayatımızda olduğundan farklı giyinmek zorundayız. Herhalde 5-6 ay önce tüm dünya maske ile gezmek zorunda kalacak deselerdi hiçbirimiz inanmazdık. Ama bu günümüzün bir gerçeği. Maskeler, eldivenler, zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalar hepimizin günlük hayatının bir parçası.

Yavaş yavaş normalleşme sürecine girdik. Yürüyüşlere, iş yerlerimize, sosyal mesafe kurallarına uyarak dışarı çıkmaya başladık. Ama yine de maskeler hayatımızdan uzun süre çıkacak gibi değil. Bu yüzden bu iç karartıcı, hayatımızın bir parçası olan maskeleri biraz renklendirmeye karar verdik!

Müsait bir alanda biraz daha rahat nefes alabilmek için kısa süreli çıkardığımız maskelerin kaybolma riski ortadan kalkacak, hem kıyafetlerimize çok yakışacak hem de can sıkıcı havayı ortadan kaldıracak maske tutucuları tasarladık. Her seferinde maskeyi çıkardığımızda çantamıza ve cebimize koyuyorduk ya da kolumuza takıyorduk. Bu hiç hijyenik bir çözüm değil, üstelik doktorlar da tavsiye etmiyor. Biz de dedik ki rengarenk gözlük iplerimize maske tutma fonksiyonu da ekleyelim.

İster gözlüklerinize takarak en sevdiğiniz gözlüğün kaybolma riskini ortadan kaldırırsınız ve şık bir görüntü yakalarsınız ister de maske tutucu olarak kullanıp maske takmayı kolaylaştırırsınız! Tercih sizin.

Colour Block Gözlük İpi & Maske Tutucumuzu tasarlarken doğal inci, püskül, cam boncuk, gözlük için silikon tutacaklar, maske için altın kaplama klipsler kullandık. Renkli görüntüsü ile gününüze renk katacak ve modunuzu yükseltecek!

Maske tutucuyu tüm gün üzerinizde taşıyabilirsiniz. Sizi rahatsız etmeyecek şekilde tasarladığımız ürünümüz ile istediğiniz zaman takıp çıkarabilirsiniz. Gün içerisinde evde bile olsanız maske takmanız gereken anlar olabilir. Mesela yemek söylediyseniz ya da kargonuz geldiyse uğraşmadan maskenizi takabileceksiniz.

Ayrıca maske takmanız kolaylaşır; tek yapmanız gereken kulak halkalarını alıp çekmek yani yüzünüze dokunan kısma dokunmazsınız. Yine de maskenize dokunmadan önce her zaman ellerinizi dezenfekte etmenizi ve maskelerinizi düzenli olarak temizlemenizi öneririz. Maskenizi birçok insanın yaptığı gibi çenenizin altında tutmaktan daha güzel bir alternatif.

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın