YAZ koduyla %35 İndirim ☀️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Lapis Lazuli Doğal Taşının Güçlü Etkisini Üzerinizde Taşıyın!

Lapis Lazuli, eskilerden beri var olan ve en çok aranan taşlardan birisidir. Derin mavisi, kraliyet ve onur, tanrılar ve güç, ruh ve vizyonun sembolüdür. Bilgeliğin evrensel bir sembolüdür. Adı Latince "lapis" taş ve Farsça "lazhuward" mavi den geliyor.

Lapis Lazuli, MÖ 4000 yıllarında, dünyanın en eski madenlerinden elde edilen ve ödenen en değerli ödüller arasında yer alırdı. Rahiplerin ve kraliyetlerin kıyafetlerinde, tanrı olarak statülerini belirtmek için Lapis Lazuli kullanırdı.

Lapis Lazuli yüksek aklı harekete geçirmek ve entelektüel yeteneği geliştirmek için güçlü bir kristaldir. Bilgi, hakikat ve anlayışı harekete geçirir ve öğrenme sürecine yardımcı olur. Hafızayı geliştirmek için mükemmeldir. Doğruluk taşı olan Lapis Lazuli, ruhun dürüstlüğünü teşvik eder. Aynı zamanda bir dostluk taşıdır ve ilişkilere uyum getirir.

Lapis Lazuli, dostluk ve sosyal yetenek konusunda saygınlığı teşvik eder. Kişinin motivasyonunu arttırır ve inançları hakkında farkındalık sağlar. Kişinin tüm hayatı hakkında daha net bir bakış açısı sağlar.

Lapis Lazuli kan dolaşımını artırır ve kalp ritmini iyileştirir. Baş ağrısını azaltır ve kan basıncını düşürür. Uyku probleminize yardımcı olur.

Lapis Lazuli'nin koyu mavi enerjisi, öz saygıyı ve merhameti arttırmak için mükemmeldir. Koyu mavi kristaller bize insanlığı, takdiri ve onuru öğretir. Daha hayırsever davranmamıza yardımcı olur. Lapis Lazuli doğal taşını yay burcu başta olmak üzere, başak ve terazi burçlarını temsil eder.

Lapis Lazuli doğal taşını kullandığımız ürünlerimiz:

Emma Doğal İncili Lapis Lazuli Kolye

Emma Doğal İncili Lapis Lazuli Kolye için tıkla!

Hope Doğal İncili Lapis Lazuli Kolye

Hope Doğal İncili Lapis Lazuli Kolye için tıkla!

Cleopatra Doğal İncili Lapis Lazuli & Mercan Kolye

Cleopatra Doğal İncili Lapis Lazuli & Mercan Kolye için tıkla!

Louisa Lapis Lazuli Bileklik için tıkla!

Ocean Doğal İncili Apatit & Lapis Lazuli Halhal için tıkla!

Emma Lapis Lazuli Halhal için tıkla!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın