YAZ koduyla %35 İndirim ☀️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Fransa'ya Giderseniz Mutlaka Yapmanız Gereken 5 Şey

Eiffel Kulesi’ne Çıkmadan Dönme

Fransa’nın başkenti Paris’e gittiyseniz, bu güzel şehrin en önemli sembolu olan Eiffel Kulesi’ne çıkıp mükemmel bir Paris manzarası izlemeden dönmemelisiniz. Kulenin tepesine çıktığınız zaman birbirinden güzel fotoğraf kareleri yakalayabilecek ve bu anı ölümsüzleştirdiğiniz için ilerde çok memnun olacaksınız.

 

Müze Turlarında İlk Sırayı Louvre Müzesine Ayır

Fransa dünyanın en önemli müze ve katedrallerine ev sahipliği yapıyor. Bize kalırsa tüm hepsini gezmek ve keşfetmek gerekiyor fakat bu kadarına zamanım yok diyorsanız dünyanın en güzel müzelerinden biri olan Louvre Müzesi’ne mutlaka zaman ayırmalısınız.

 

Kovboylar İle Tanış

Evet doğru duydunuz, Amerika gibi Fransa’da da kovboylar yer alıyor. Atları ile meşhur olan Camargue bölgesinde, bembeyaz atlara binen kovboylar, etrafta özgürce dolaşan flamingolar ve uçsuz bucaksız çiftlikler yer alıyor. Kendinizi bir masalın içerisinde hissedeceğiniz bu yere uğramak hayatınızda verdiğiniz en güzel kararlardan biri olacak.


Fransız Yemeklerini Keşfet

Fransız mutfağı, dünyanın en önemli mutfakları arasında yer alır. Siz de Fransa gezinizde bu zengin mutfağın lezzetlerini denemeden bir adım bile atmayın. Özellikle yemekleriyle meşhur Lyon şehrine yolunuzun düşmesini sağlayarak bu gezinin en keyifli dakikalarını yaşayabilirsiniz.

Bordeaux’ta Üzüm Bağlarını Keşfedin 

Bordeaux şehri, üzüm bağları ve mükemmel doğa manzaralarıyla meşhur. Kendinizi bir Fransız filminde hissetmek ve bir taraftan taze şarapların tadına bakarak bağların arasında gezmek isterseniz, bir sonraki durağınız burası olsun.

 

Ve son olarak Fransa sokaklarında gezerken, Fransız kadınlarının incilere olan sevgisine yakından şahit olacaksınız. Siz de bu modaya ayak uydurmak isterseniz Bonjouk Studio’nun birbirinden güzel incili modellerinden seçebilir ve Fransa gezinizde fark yaratabilirsiniz.

Doğal incili aksesuarların tümüne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Foxy İnci Küpe

Bella İnci Kolye

 Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın