LOVE koduyla %30 İndirim | 1.200 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Filmlerdeki İkonik Takılar

Bu hafta, hepimizin severek izlediği, yıllar geçse bile tekrar izlemekten asla vazgeçemediği efsane filmlerdeki kadın karakterlerin kullandıkları ikonik takılara göz atacağız. 


The Another Boleyn Girl 


The Other Boleyn Girl'de Ann Boleyn rolündeki Natalie Portman tarafından giyilen güzel “B” kolyesi, filmdeki en dikkat çeken ve ses getiren öğelerden biri haline gelmiştir. Bu görkemli inci kolye, Ann Boleyn'in birçok portrelerinde göründüğü “B” kolyesinin sadık bir kopyası.


Gone with the Wind 


Scarlett O'Hara'nın moda anlayışı sayesinde filmi izleyenlerin aklında yer eden en önemli parçalardan biri bu görkemli Cameo broş oldu. Kadife yas elbise giymiş Vivien Leigh, bu broşla birlikte zamanının moda ikonu haline geldi.


How to Lose a Guy in 10 Days?


Ünlü kuyumcu Harry Winston tarafından özel olarak Kate Hudson’ın karakteri Andie için tasarlanan kolye, 84 karatlık bir Isadora kolyesidir. 5 milyon doların üzerinde bir değere sahip, şimdiye kadar bir film için yaratılmış en pahalı mücevher parçası olan bu eser, filmi izleyen aksesuar severlerin dikkatinden kaçmayan parçalardan biri.


Pretty Woman


Kırmızı elbise ve yakut ve pırlanta kolyesiyle bir moda ikonu haline gelen Julia Roberts, bu rol ve bu kolye için biçilmiş kaftan desek yeridir. 1.35 milyon dolar olarak tahmin edilen kolyede 23 harika armutlu yakut var.


Titanik


İzlemeyen kimsenin kalmadığı bu mükemmel filmde, Okyanusun Kalbi olarak adlandırılan ve filmin açılış sahnesinde de gözlerimizi kamaştıran bir kolye hepimizin dikkatini çekti. Mavi elmas kullanılarak yapılan bu eser her aksesuar severin boynunda isteyeceği türden.Fotoğraflar:

https://pin.it/1Kr9f3G

https://pin.it/6dSxA4b

https://pin.it/2cvbDRw

https://pin.it/7IJxksr

https://pin.it/3popr2D

 

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın