BS35 koduyla %35 İndirim ❤️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

Evde Yılbaşı Partisi için Kombin Önerileri

2020 sıra dışı bir yıldı, bu yüzden doğal olarak Yılbaşı kıyafetlerimiz de sıra dışı olacak. Yılbaşını hepimiz evde geçireceğiz. Ama bu kutlama yapmamıza engel değil! Zoom üzerinden yakın arkadaşlarınızla görüntülü konuşarak yeni yıla girebilir ya da evde beraber yaşadığınız aileniz, ev arkadaşlarınızla ufak bir parti yapabilirsiniz!

Neredeyse Mart ayından beri bizi esir almış Koronavirüs sebebi ile de hepimiz evlerimizde pijamalarımızla kendimizi bir hayli salmış durumdayız. Bu yüzden Yılbaşı hem değişiklik hem de eğlence için bir fırsat olabilir!

2020'nin sonu kutlama gerektirir ve bu yılbaşında ev arkadaşlarınıza, eşinize, ailenize, ev bitkilerinize, en önemlisi de kendinize giyinmek için yeterli bir nedendir.

1- Saten Elbise

Saten elbiseler ile ilgili en güzel şey aslında gecelik olarak kullanılmalarıdır. Üzerine kalın bir kazakla kombinlediğiniz de hem rahatlığı hem de şıklığı yakalamış olursunuz. 90'ların modasını çok az bir çabayla yılbaşı gecesinde evinize getirebilirsiniz!

Kombininize takı önerimiz:

Yasmin Aventurin & Yosunlu Akik & Jade & İnci Kolye için tıkla!

2- Renkli Pijama Takımları

Renkli parti pijamalarında bize ilham veren, Yılbaşı gecesi kar fırtınasında pijaması ve kürkü ile yürüyen Carrie Bradshaw ya da ipek taşlı göz bantlı Audrey Hepburn olabilir. Sonuç olarak pijamalarınızı süsleyebilir ve partiye hazır hale getirebilirsiniz!

Kombininize takı önerimiz:

Agnes Doğal İncili Zincir Kolye için tıkla!

3- Sabahlıklar

İpek sabahlıkları ya da bornozları unutmamak gerek! Yine rahatlığı ön planda tutarak 2020 Yılbaşını unutulmaz yapabilirsiniz.

Kombininize takı önerimiz:

Mathilda Zincir Kolye için tıkla!

4- Takımlar

Tabi ki aşırıya kaçmadan, sade bir şekilde ama şıklıktan ödün vermeden bir Yılbaşı kombini de yapabilirsiniz. Aynı renklerde, eşleşen, rahat kumaşlardan yapılmış eşofman takımları kurtarıcınız olacaktır.

Kombininize takı önerimiz:

Beatrice Doğal İncili Güneş Taşı Bileklik için tıkla!

5- Terlikler

2020'nin sayılı iyi yanlarından biri de ev kıyafetlerine verdiğimiz önemin artması. Bu ev kıyafetlerinden en popüler olan parçalardan biri de peluş ev terlikleri. Kombininize göre en uygun terliği seçmeyi unutmayın!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın