YAZ koduyla %35 İndirim ☀️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

2020/2021 Kış Takı Trendleri

Kasım ayına girdiğimiz bu günlerde 2020 Kış takı trendlerini yakından takip etmeye başladığımızı söyleyebiliriz. Aksesuarlar, bir kıyafeti dönüştürmek ve geliştirmek için her zaman mükemmel bir yol olmuştur. Neyse ki 2020 Kış modasında kendinize en uygun olanı seçebileceğiniz birçok skalası mevcut. Bizi cesur zincirler, büyük parçalar, zarif altın ışıltıları beklediğini söyleyebiliriz.

1- Kıyafet Takılar

Ya takılarımızı bir kıyafet haline getirerek kışa giriş yaptığımızı söylesek? Bu sezon, mücevherleri gömme kolye veya yaka olarak doğrudan kazaklara, elbiselere ve üstlere entegre ederek kuralları çiğnemeye karar veren birçok tasarımcı görüyoruz. Ultra şık ve sıkıcılıktan uzak bu parçaları bu kış çok göreceğiz.

2- Doğal Taşlar

Değerli taşlar, iyileştirici, pozitif etkili kristal taşlar, bu sezon fark yaratan parçalar arasındadır. Kullanıcılarını dış dünyadan korumak için giderek daha fazla uğurlu takılar kullanılıyor.

Doğal taşlı ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz!

3- Vahşi Takılar

Kıyafetinizi canlandırmak ve cüretkar yönünüzü göstermek için bu sezon en vahşi hayvanlar broşlar, küpeler ve kolyeler olarak ortaya çıkıyor.

4- Mikro Takı Çantaları 

Ekstra küçük boyutları ile geçtiğimiz sezonlarda çokça gördüğümüz mikro mücevher çantaları bu sezon da geri dönecek gibi görünüyor!

5- Altın Zincir Modası

2020 Kış trendlerinde en çok beklediğimiz parçalar tabi ki altın zincirler. Zincirler, klasik ince modellerinden, kalın sokak modasına uygun göz alıcı modellere kadar uzanıyor.

Kısacası altın zincirler her sezon olduğu gibi bu sezon da hükümdarlığını sürdürüyor ve biz de bundan hiç şikayetçi değiliz!

Maisie Gümüş Zincir Kolye için tıkla!

Maisie Gümüş Zincir Kolye için tıkla!

Agnes Doğal İncili Zincir Bileklik için tıkla!

Agnes Doğal İncili Zincir Bileklik için tıkla!

Novella Doğal İncili Zincir Kolye için tıkla!

Novella Doğal İncili Zincir Kolye için tıkla!

Mathilda Zincir Kolye için tıkla!

Mathilda Zincir Kolye için tıkla!

Daha fazla altın zincir kolyelerimize buradan ulaşabilirsiniz!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın