YAZ koduyla %35 İndirim ☀️ 1.750 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz

2020 Kış Takı Trendleri

2020 yılına çok güzel bir başlangıç yaptık hatta ocak ayını ortaladık bile. Artık hepimizin aklında bu yılın trendlerinin ne olacağı var. 2020 bizim gördüğümüz kadarıyla oldukça incilerin ve zincirlerin yılı. 2020 sadece yeni bir yıl değil aynı zamanda yeni bir onyıl başlangıcı. Tasarımlar, aksesuarlar yepyeni bir döneme giriyor ve tarzımız yeni baştan oluşuyor.

Çok uzatmadan 2020 yılında mutlaka edinmeniz gereken takı trendlerini sıralamaya başlıyoruz:

1- Logo

Geçtiğimiz senelerde markaların logoları her kıyafetin, ayakkabının, aksesuarın üzerinde yerini almıştı. Ünlü markalar kendi logolarını sade bir şekilde uzak, oldukça kendini belli eden biçimde tasarımlarında gösteriyordu. Bu sezon ise bu trend takılara yansımış durumda. Küpelerde, kolye ve bilekliklerde büyük logoları görecekmişiz gibi duruyor.

2- Yaka Kolyeleri

Her yeni trend gibi yaka kolyeleri trendi de size ilginç gelebilir. Yaka kolyeleri de bunlardan biridir. Geçen senelerde herkesin kullandığı choker kolyelerin daha da gelişmiş hali gibi gözükebilirsiniz. Yalnızca daha büyük, daha belli ve daha iddialı şekilde...

Calypso Barok İncili Turmalin & Güneş Taşı Choker Kolye

3- Zincir Kolyeler

Zincir kolyeler her zamanki gibi bu sene de boynumuzda yerini alacakmış gibi gözüküyor. Yine büyük ve oldukça iddialı biçimde tasarlanıyor.

Rue Altın Kaplama Zincir Kolye

Rue Altın Kaplama Zincir Kolye için tıkla!

4- Modern İnciler

İnciler her dönem mutlaka moda olmuştur. Yıllardır takılarımızda vazgeçemediğimiz, her an üzerimizde taşımak istediğimiz inciler, klasik değil modern bir hava ile 2020 yılının kış ayının favorisi oluyor. Modern, sade ve zarif incileri bu kış mutlaka takılarınızda kullanın!

Marilyn Doğal İncili Ay Taşı Kolye

Marilyn Doğal İncili Ay Taşı Kolye için tıkla!

5- Sade Doğal Taşlar

Bu sene doğal taşlar ile oluşturulan takılarda çok renkten kaçınılmış ve daha doğal, sade, ve neredeyse transparan gibi duran doğal taşları kullanmışlar. 

Giselle Pembe Opal Kolye

Giselle Pembe Opal Kolye için tıkla!

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın